» Kvantová regresní terapie
KVANTOVÁ REGRESNÍ TERAPIE

Co je to KVANTOVÁ REGRESNÍ TERAPIE.

Kvantová regrese je  moderní terapeutická metoda, která využívá přímou komunikaci s bytostmi světla. Tuto metodu vyvinula asi před  třiceti lety americká terapeutka p. Dolores Cannon. Během své dlouholeté praxe provedla tisíce těchto regresních terapií.Dlouholetou praxi se ji podařilo přivést metodiku provádění kvantové regrese k dokonalosti.

Specifičnost této terapie spočívá v tom,že používá při regresi přímou komunikaci  s vaším vyšším já, vašimi duchovními průvodci a i jinými bytostmi světla, které jsou připravené dát vám odpovědi na vaše otázky.Otázky týkající se vaší osoby ale i kohokoli jiného. Otázky týkající se vztahů, situací nebo zdraví. Při této terapii dostanete odpovědi, které vedou k pochopení příčin. A pochopením příčin může nastat ve vašem životě změna.

Tato regresní terapie  může velice dobře pomoci při pochopení duchovní podstaty člověka. Může ozřejmit na jakých principech funguje vesmír a jaká je role člověka v něm.

U nás je propagátorem a terapeutem p. Libor Smetana, kterému děkuji za předávání dlouholetých zkušeností a odborných znalostí. Cena za sezení je 1500 Kč.

V  případě zájmu mne kontaktujte

 

Luboš Kirman

605 810 342

M2UxYzky