KVANTOVÁ REGRESNÍ TERAPIE

Co je to KVANTOVÁ REGRESNÍ TERAPIE.

Kvantová regrese je  moderní terapeutická metoda, která využívá přímou komunikaci s bytostmi světla. Tuto metodu vyvinula asi před  třiceti lety americká terapeutka p. Dolores Cannon. Během své dlouholeté praxe provedla tisíce těchto regresních terapií.Dlouholetou praxi se ji podařilo přivést metodiku provádění kvantové regrese k dokonalosti.

Specifičnost této terapie spočívá v tom,že používá při regresi přímou komunikaci  s vaším vyšším já, vašimi duchovními průvodci a i jinými bytostmi světla, které jsou připravené dát vám odpovědi na vaše otázky.Otázky týkající se vaší osoby ale i kohokoli jiného. Otázky týkající se vztahů, situací nebo zdraví. Při této terapii dostanete odpovědi, které vedou k pochopení příčin. A pochopením příčin může nastat ve vašem životě změna.

Tato regresní terapie  může velice dobře pomoci při pochopení duchovní podstaty člověka. Může ozřejmit na jakých principech funguje vesmír a jaká je role člověka v něm.

U nás je propagátorem a terapeutem p. Libor Smetana, kterému děkuji za předávání dlouholetých zkušeností a odborných znalostí. Cena za sezení je 1300 Kč.

V  případě zájmu mne kontaktujte

 

Luboš Kirman

605 810 342


 

V jedné diskusi k tomuto tématu se k tomu začal vyjadřovat jeden člověk. Dá se říct, že se tomu vysmíval. Jeho syn studující genetiku to celé označil za bulshit a on sám to dehonestoval řečmi o letajících talířích, 12 vláknech DNA atd. a chtěl ať mu uvedu něco konkrétního, nějaký pro něj hmatatelný důkaz. Na svůj pohled má právo to je v pořádku. Hmatatelný důkaz jsem mu nedal ale napsal jsem mu  můj pohled. Asi toto:

Milý pane.Původně jsem na tento příspěvek nechtěl vůbec reagovat. Myslím si, že je to ve vašem případě marné. Pak jsem ale změnil názor, ne kvůli Vám ale kvůli lidem kteří hledají, a třeba by si mohli něco uvědomit. A uvidět další políčko v mozaice poznání. Nějakou záhadou se mi občas objeví na regresní terapii i lidé jako vy. Lidé s obrovským egem.Lidé s obrovskou potřebou řídit. A lidé s obrovským strachem ze ztráty kontroly. Bussines manageři. S nima je to opravdu těžké. Aby se opravdu pustili kontroly a začali vnímat informace o tom kdo doopravdy jsou, jaké prožili minulé životy je třeba s nimi pracovat dlouho. Jejich ego se zuřivě brání, bojí se, že by jeho hostitel mohl na něco přijít A už by mu nedával tolik prostoru. Někteří to nezvládnou. Někteří ano. A těm pak mnohdy tečou slzy. Přemyšlel jsem proč se takoví lidé na regresi hlásí. Myslím že je to proto, že jejich víra v racio byla nějak otřesena. A tak ten malý plamínek pochybností má touhu po poznání. Touhu zahlédnout něco za oponou. A tak to zkouší. Někdy uspěšně a jindy ne. Možná to pro vás není to konkrétní, hmatatené. Svého syna určitě milujete a jste na něho pyšný. Určitě ho milujete hodně. Nebo ne? Jak hodně? Jaká je jednotka vaší lásky? Dá se to změřit? A potvrdit vědecky, opakovaným měřením? Až se vám to podaří, dejte mi vědět, jakou má vaše láska velikost. A já vám sdělím velikost mé víry.

NTZlZDkxN